ראשון - חמישי (8:00-17:00)
(ראשון - חמישי)
STXIMSTXIMSTXIM
פתח תקווה

רובוט KUKA לבידור

רובוט KUKA לבידור

רובוט KUKA לבידור

רובוט KUKA יכול להיות מיושם לא רק לצרכי ייצור אלא גם לבידור. בטקס הפתיחה של המשחקים האולימפיים 2016 טימו בול, שגריר מותג KUKA, נשא את דגל גרמניה. כעת, בטקס הפתיחה הפראלימפי בקיץ 2016, רובוט KUKA רקד יחד עם איימי פורדי מארה”ב.

זה הרגע שיידבק לראש של אנשים להרבה מאוד זמן: טקס הפתיחה של המשחקים הפראלימפיים הקיץ ה-15. ב-7 בספטמבר הבמה בריו דה ז’נרו הייתה שייכת לאנשים עם מוגבלויות שעושים דברים יוצאי דופן. וכן: ל-KUKA KR 210 R2700 F רוקד – רובוט ממשפחת KR QUANTEC לעומסים גבוהים. המופע היה מלא באנרגיה, ובנה את האדרנלין של הקהל בטלוויזיה ובתוך האצטדיון.

איך הרובוט KUKA עלה לבמה בריו דה ז’נרו

עוד במאי 2015, KUKA Brazil השתתפה ביריד התערוכות FEIMAFE במרכז הירידים Anhembi. “ביום השני, יום רביעי, הייתי בדוכן ושני אנשים נכנסים לדוכן שלנו ומתחילים להסתכל על הרובוטים. במרחק מסוים עקבתי אחריהם ואני מבין שהם עצרו מול KR QUANTEC המותקן על בום הגבהה, בגובה של 2.20 מטר”, אומר אדואר מחליאן, מנכ”ל KUKA Roboter do Brasil Ltda. וממשיך: “אחרי שישבנו באחד מחדרי הישיבות שלנו בדוכן הם הסבירו לי מאיזה ארגון הם חלק: “CC2016″ היה Cerimônias Cariocas 2016, או, 2016 Cariocas (מריו דה ז’נרו) טקסי. הם היו החברה הברזילאית שאחראית על כל טקסי הפתיחה והסיום של המשחקים האולימפיים והפראלימפיים ב-2016 בריו דה ז’נרו”. לאחר מספר פגישות, רעיונות יצירתיים ודיונים מעמיקים התקבלה ההחלטה: KUKA KR QUANTEC ירקוד יחד עם איימי פורדי מארה”ב על הבמה בטקס הפתיחה של המשחקים הפראלימפיים בקיץ ה-15.

המשחקים הפראלימפיים הקיץ החמישה עשר התקיימו בריו דה ז’נרו, ברזיל, בין ה-7 ל-18 בספטמבר 2016. הרעיון מאחורי המשחקים: האינטגרציה חשובה יותר מאשר להדגיש את ההבדלים.

Previous Post Previous Post
Newer Post Newer Post

Leave A Comment

X