ראשון - חמישי (8:00-17:00)
(ראשון - חמישי)
STXIMSTXIMSTXIM
פתח תקווה

מה זה AGV

מה זה AGV

מה זה AGV

לעיתים נקראים רכבים מונחים עצמיים או רכבים מונחים אוטונומיים, רכבים מונחים אוטומטיים (AGV). אלא הם מערכות לטיפול בחומרים או נושאי מטענים הנוסעים באופן אוטונומי ברחבי מחסן. מרכז הפצה או מתקן ייצור, ללא מפעיל או נהג. 

יישומים עבור AGV

מערכות רכב מונחות אוטומטיות משמשות למשימות שבדרך כלל יטופלו על ידי מלגזות, מערכות מסועים או עגלות ידניות, המעבירות כמויות גדולות של חומר באופן חוזר.

AGV משמשים במגוון יישומים. הם משמשים לעתים קרובות להובלת חומרי גלם כגון מתכת, פלסטיק, גומי או נייר. לדוגמה, AGV יכולים להעביר חומרי גלם מהקבלה למחסן או לספק חומרים ישירות לקווי הייצור. AGV מספקים באופן עקבי ומהימן חומרי גלם הדרושים ללא התערבות אנושית, ומבטיחים שבקווי הייצור יהיו תמיד את החומרים הדרושים להם ללא הפרעות.

יישומי עבודה

בנוסף להובלת חומרי גלם, AGVs משמשים ביישומי עבודה בתהליך ועם מוצרים מוגמרים לתמיכה בקווי ייצור או ייצור.  ביישומי עבודה בתהליך, AGVs מעבירים חומרים או חלקים מהמחסן לקווי ייצור או מתחנת עבודה אחת לאחרת, ומספקים תנועה חוזרת ויעילה של חומרים לאורך תהליך הייצור. ללא AGVs, תהליכי ייצור עלולים להיעצר כאשר בקווי העיבוד נגמרים החומרים. לאחר מכן, הייצור מתעכב בזמן שעובד אנושי מחזיר את החומרים הדרושים מהאחסון ומעביר אותם לקו הייצור.

AGVs משמשים גם בטיפול נכנס ויוצא לצורך מילוי ואסיפה. לדוגמה, AGVs עשויים לשמש להובלת מלאי ממקומות קבלה לאחסון או ממקומות אחסון לטווח ארוך למקומות איסוף קדימה כדי למלא מלאי. העברת מלאי מאחסון לטווח ארוך למקומות איסוף קדימה מבטיחה שמלאי מתאים יהיה נגיש לקוטפים, מה שהופך את תהליך איסוף ההזמנות ליעיל יותר. AGVs כגון רובוטים ניידים שיתופיים מסייעים בתהליך האיסוף על ידי הנחיית מקורבי המחסנים במשימות והובלת הזמנות שנאספו לתחנות עבודה אריזה ומשלוח.

Previous Post Previous Post
Newer Post Newer Post
X